تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 23

1,220 عقارات أخرى
  • 6

    تاون هاوس

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ڤيو مميز بحري في MV Chill out Park

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    I-Move logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في ماوتن فيو اي سيتي

    I-Move logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب كامل بسعر مميز في يوتوبيا

    RE/MAX Everest logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب كامل بسعر مميز في يوتوبيا

    RE/MAX Everest logo image

    يوتوبيا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب ألترا سوبر لوكس بالمطبخ والتكييفات

    Driven Properties logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٠٤٬٦٧١ جنيه

    وحدة مميزة بفيو على المساحات الخضراء

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٥٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 256م Woodville استلام فوري

    I-Move logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٨٬٦٠١٬٩٧٥ جنيه

    تاون هاوس للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٩٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس في اي سيتي اكتوبر استلام فوري

    I-Move logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع داخل مونتن فيو شيل اوت مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه للبيع داخل مونتن فيو شيل اوت مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في PX بالم هيلز – موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز علي لاند سكيب بجوار نيو جيزة

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة بجوار نيو جيزة للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مودرن فيو مميز| ماونتن فيو تشيل أوت بارك

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع 197م كمبوند فيرست هايتس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب فاخر بالمطبخ فى وودفيل بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع باقل سعر مقدم فى باديه بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز استلام فوري في باديه

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في جراند هايتس موقع مميز بافضل سعر

    Ammaier for real estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٨٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع باقل سعر مقدم فى باديه بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في رديم لاند جانب فندق هيلنان

    Property  Hills. logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 215م فيو لاندسكيب ب5% مقدم على 10 سنين EQUAL

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل متشطب بالكامل تاكيف مركزى و أسانسير

    We are consultancy logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…