تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 18

1,220 عقارات أخرى
  • 7

    تاون هاوس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون هاوس لاجون فيو للبيع هايد بارك

    Driven Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في جولز | إنرشيا

    Flag square Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٢ متر مربع

    ٥٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر في لوكيشن مميز بجانب نيو جيزه

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٣٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر الماركت ، بالقرب من جميع الخدمات

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في جولز - السادس من أكتوبر

    Beltone logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٣١٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٥٬٧٩٢٬٢٣٤ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في Whyt – O West

    D.Signature logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٨٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر باقل سعر في الماركت

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٨٬٦٠١٬٩٧٥ جنيه

    تاون هاوس للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٩٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٣١٠٬٠٥٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بأقل سعر للبيع في كيفا – ٦ أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٧٬٣١٠٬٠٥٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بأقل سعر للبيع في كيفا – ٦ أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٨٬٦٠١٬٩٧٥ جنيه

    تاون هاوس للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٩٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في مرحلة whyt للبيع مشروع Owest

    متصدر

    D.Signature logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في أو ويست بمقدم 2 مليون ع 9 سنين

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في نيوم اكتوبر بأقل سعر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس210متر عقد قديم في اوست استلام سنة

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا من أركان بالم ب 800 الف علي 9 سنين

    Western House logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في One 33 مع اركان بالم ب0% مقدم-اكتوبر

    Selection Code logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٦٤٨٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط 8 سنين في تاون 185م فيو لاند سكيب

    Promax Property Investors logo image

    كينجز واي, طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٣٢٢٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام 2026 للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Abrag 2 logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا استلام فوري بسعر مغري في باديه بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٤ متر مربع

    ٦٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 256م في One50 مع ElGabry ب5% مقدم - 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون 208م استلام 2025 - قسط 105K كل 3 شهور

    Promax Property Investors logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 108 شهر في تاون 183م فيو لاندسكيب

    Promax Property Investors logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٣١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…