تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر

1,204 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٦٣٢٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل اقل من سعر الشركه في كيفا- 6 اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٤٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ريسيل في كمبوند THE 8-زايد الجديده

    RE/MAX Everest logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ريسيل في كمبوند THE 8-زايد الجديده

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر شقة تاون هاوس مرحلة اولي للبيع في كييفا زايد

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز جدا بالتقسيط في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • ماي دريم

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر لقطة في كمبوند نيوم- 6 اكتوبر

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٤٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٨٬٦٣٦٬٥٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس بمقدم و اقساط في باديا بالم هيلز

    متصدر

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز 205 متر باقل سعر تشيل اوت فوري

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بموقع مميز، الاستلام خلال بضعة أ

    Roots Development logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع استثنائي يطل على أكبر مساحة خضراء

    Roots Development logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • جرين بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Somow Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 21

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو مفتوح فى أو ويست خطوات من مول مصر

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٩ متر مربع

    ٢٧٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلالة بانورامية للبيع - على البحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال سنة باقل مقدم و سعر مميز و تقسيط

    Roots Development logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل 208 متر بمقدم : 10,200,000 للبيع

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر تاون استلام فوري بالتقسيط في o west

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٨٨٬٩٨٧ جنيه

    استلم فيلتك ف بادية بالم هيلز بخصم43% وقسط 6 سنين

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬٩٨٧٬٩٨٩ جنيه

    فيلا مع اركان بالم بأقساط علي 9 سنين

    Selection Code logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٨٧٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في نيوم اكتوبر fتصميم مودرن-استلام فوري

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٠٬٤٧٨٬٧٧٢ جنيه

    بدون مقدم و خصم43%قسط علي6سنين فيلتك مع بالم هيلز

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٣٧٦٬٧٦٣ جنيه

    بدون مقدم استلم فيلتك بخصم 40% وقسط على 6 سنين

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٤٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى ب 7 مليون امام الاهرامات

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في اكتوبر استلام فوري متشطب بالكامل151مص

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٩٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٦٥٬٢٠٠ جنيه

    تاون هاوس One33 أكتوبر | مقدم 0% وقسط 9 سنوات

    Selection Code logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٧٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٢٬٣١١ جنيه

    بدون مقدم و بخصم 43% وقسط علي 6 سنين مع بالم هيلز

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس210م فيو الاهراماتRTMمقدم10%وقسط علي8سنين

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…