بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 4

312 عقارات أخرى
  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالمطبخ والتكيفات في كورتيارد سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٩٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالمطبخ والتكيفات في كورتيارد سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٩٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات بزيد قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٩٥٬٨٨٧ جنيه

    بنتهاوس للبيع في Zed west

    D.Signature logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٣٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لبنتهاوس 275م في قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣١٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • زايد ريجنسي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,زايد ريجنسي

    3 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب سوبر لوكس للبيع كازا بيفرلي هيلز

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس - كورتياردز إطلالة مزدوجة على اللاندسكيب

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع داخل Village West – Dorra فيو مميز

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مع رووف خاص سوديك كورتياردز

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب روف متشطبه بالكامل مباشرا علي طريق النزهه

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • الكارمه كاي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Karma Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,الكارما كاي

    3 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٩٧٣٬٦٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي | لوفت في إيفوار – زايد

    RE/MAX Everest logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٤٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب روف متشطبه بالكامل مباشرا علي طريق النزهه

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب روف متشطبه بالكامل مباشرا علي طريق النزهه

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب روف متشطبه بالكامل مباشرا علي طريق النزهه

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب روف متشطبه بالكامل مباشرا علي طريق النزهه

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • زد ويست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد

    3 غرفة

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    400الف مقدم بنتهاوس للبيع في الشيخ زايدمن ديونز

    Egypt Best Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب كمبوند كورتيارد بارك فيو اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب فى ناميا بقلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة كورنر مميزة بتقسيط 15 سنة في الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب كمبوند كورتيارد بارك فيو اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك أيلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٣٬٥٨٤٬٩٠٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد,محور 26 يوليو,205,كانال واك

    3 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بالكامل مع إمكانية التقسيط لمدة 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل 4

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس للبيع في ويستاون – إطلالة مفتوحة على سوديك

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس تشطيب كامل في الكورت ياردز بإطلالة مفتوحة

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهزة للسكن متشطب بالتكيفات بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٢٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • فيلدج ويست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فيلدج ويست

    3 غرفة