بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 2

312 عقارات أخرى
  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقلب الشيخ زايد برؤية بانورامية 225م تقسيط

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقلب الشيخ زايد برؤية بانورامية 225م تقسيط

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقلب الشيخ زايد برؤية بانورامية 225م تقسيط

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقلب الشيخ زايد برؤية بانورامية 225م تقسيط

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقلب الشيخ زايد برؤية بانورامية 225م تقسيط

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ايليت ويست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Real estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايليت ويست

    3 غرفة

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقلب الشيخ زايد برؤية بانورامية 225م تقسيط

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقلب الشيخ زايد برؤية بانورامية 225م تقسيط

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مكتمل بالكامل للبيع مع العرض!

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٢٤٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف للبيع – ذا كورت يارد | سوديك

    Ammaier for real estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات و المطبخ قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ١٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • روفان فيوز 360

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٤٢٢٬٦٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    EPD
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,روفان

    3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس في سوديك بيفرلي هيلز تشطيب كامل م تا

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز في قلب المشروع - باحسن تقسيمة فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع - كمبوند فاي - نيو زايد استلام فوري

    Osoul Misr logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٥٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بروف خاص في كمباوند جامعة القاهرة

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٨٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فاي –سوديك | جاهز للاستلام الفوري

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • بافيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في أليجريا ريزيدنس

    Buyerside logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب مودرن - ڤيو لاند سكيب

    X Hub logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 158م للبيع استلام فوري في Vye باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٤٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف تشطيب سوبر لوكس كمبوند زايد ديونز

    Abrag 2 logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع بدفعة أولى 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٢٤٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس بكمبوند ذا استيتس سوديك نيو زايد

    DMG logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بفيو مميز نصف تشطيب في الخمائل

    DMG logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس الترا سوبر لوكس للبيع فى الجريا ريذدنس

    Guides Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسلم داخلي في كازا بيفرلي هيلز تشطيب مودرن

    plan-B logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥٦٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس نصف تشطيب في ويستاون بيفرلي هيلز

    Zayed Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع