عقارات 2 غرفة نوم للبيع في وان ثيرتي ثري

46 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأقل سعر في أكتوبر | وتقسيط 9 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٢٧٬١٦٥ جنيه

    شقة ارضي بحديقة ريسيل في كمبوند ONE 33

    RE/MAX Everest logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | وان ٣٣ – بدر الدين

    Flag square Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ب موقع مميز و ب قسط ل ١٠ سنين بسعر رائع

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب بموقع مميز في كمبوند وان 33-اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • وان 33

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٤٥٬٧٠٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,وان ثيرتي ثري

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين في أركان بالم بالشيخ زايد قسط 10س

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 2 نوم متشطبه تشطيب الترا سوبر لوكس

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٤٤ متر² في one 33 بدر الدين

    متصدر

    Tasweeq For Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٥٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه120م في قلب اكتوبر بمقدم390الف قسك ل9سنين

    New Arkan Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في one33 بأقساط لحد 10 سنين

    Rokn Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل راقية للبيع في One33

    RE/MAX Everest logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في One33 متشطبة بمقدم 5% علي 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة One33 مقدم 5% تقسيط 9 سنين موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اكتوبر لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اكتوبر لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة One33 مقدم 5% تقسيط 9 سنين موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 10 سنين في One33 - Arkan Palm

    Promax Property Investors logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن موقع مميز بڤيو داخلي على المشروع

    Gate real estate marketing logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بأفضل سعر في الماركت

    Crown Stone Realty logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ف One33 فيو لاند سكيب بأقل وقسط علي 9س

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في One33 متشطبة بمقدم 5% قسط علي9س

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٢٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في One33 متشطبة بمقدم 5% علي 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر نص تشطيب مع أركان بالم وتقسيط 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في One33 اكتوبر اول مرحلة تكملة اقساط

    Abrag 2 logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

2