عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 8

3,678 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و فوري الاستلام في ويست فيو نيو زايد

    Property Group logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فى ماركت 100متر متشطبة استلام فورى زيد

    Square Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ لقطه في ابراج زيد ويست

    Crown Stone Realty logo image

2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر بأقل سعر تشطيب كامل في الجريا

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ١٣٤٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه لوفت متشطبه بالتكيفات لوكيشن مميز بافضل سعر

    Citizen Home logo image

2

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٣٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • إليسيوم

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٢٣٬٦٢٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Line Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,اليزيوم

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٦٤٬٦٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزه بحديقة خاصه نصف تشطيب

    The Polygon logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧١٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل مع التكيفات في فيلدج ويست لدرة

    Realm Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٣١٬٧٣٤ جنيه

    شقـة أرضــي موقع مميز كاملــة التشطيب استلام فوري

    Najd Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة بالتكيفات فوري كمبوند VillageWest

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في احلي مرحلة في زد بالقسيط كامل التشطيب

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٦٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • كنز نيو زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في احلي مرحلة في زد بالقسيط كامل التشطيب

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٦٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل | موقع مميز | جاهزة للسكن

    Home Select for real estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 2 نوم مساحه كبيره الشيخ زايد داخل كمبوند

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالتقسيط في Vye Sodic

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز في اُنس للبيع بجوار سوديك في نيو زايد

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • روح

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Alamaken Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتكيفات و خزائن المطبخ

2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٥٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بسعر قابل للتفاوض من المالك المباشر

    Property Group logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٨٩٬٩٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع في ديجويا بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٧٨٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زايد الجديدة غرفتين باقساط 10 سنين

    Crafters Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك في ارقي المجتمعات في زايد الجديده

    Crafters Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • بونا نوفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    AD developer
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزلك في ارقي المجتمعات في زايد الجديده

    Crafters Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في حدائق المهندسين

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة في بيفرلي هيلز - Forty West

    Home Select for real estate logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | بيل ڤي موقع مميز

    Flag square Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٠٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في عمارات المستقبل - الشيخ زايد

    Genova Investment logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • ٢٠٥ تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬٠٧٢٬٣٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,205 اركان بالم

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في الشيخ زايد
مؤشرات حول أداء المجتمع
الشيخ زايد

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…