عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 44

3,680 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاق جديد شقة في سولانا ويست بالتقسيط على 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في كانال ووك ايلاند – أركان 205

    DMG logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٣٣٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره بأقل سعر في الطرح الجديد! بتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين فاخره بسعر الطرح الجديد بتقسيط 10 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حيث يلتقي الأسلوب بالاستثمار الذكي

    Roots Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في فاي سوديك نيو زايد

    Vira Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٦٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في فاي نيو زايد

    Vira Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٦٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة طابق أرضي مع حديقة خاصة

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سوديك استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سوديك استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سوديك استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سوديك استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كامل التشطيب استلام اخر السنة

    متصدر

    Roots Development logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات بمقدم 600,000 + 8 سنين قسط

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات بمقدم 600,000 + 8 سنين قسط

    Property Hills... logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات بمقدم 600,000 + 8 سنين قسط

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مفتوحة على اللاندسكيب

    Residia logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات بمقدم 600,000 + 8 سنين قسط

    Property Hills... logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس تشطيب كامل للبيع في الكورت ياردز

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٤٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2غرف متشطبة بالتكيفات بجوار الربوة بالنقسيط

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب راقي بمقدم 5% قسط على 10 سنوات

    Square Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٦٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى كايرو جيت بجانب فيلدج ويست

    Property  Hills. logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩١٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك افخم شقه في قلب زايد متشطبه علي10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سوديك استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غرفه للبيع في سولانا ويست 5% اقساط 10 سنوات

    Promax Property Investors logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في الشيخ زايد
مؤشرات حول أداء المجتمع
الشيخ زايد

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…