عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 42

3,680 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفي كمبوند كورت ياردز – إطلالة على الكلوب هاوس

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي بجاردن بمدينة 6 أكتوبر – الحي 4

    Zayed Gate logo image

    الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬١٢٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ريسيل 102متر استلام فوري باقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٠٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل غرفتين ف كارما كاي متشطبه بالتكيفات اقساط

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سولانا ويست زايد الجديدة|مرحله جديده مقدم5% ع 10س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع شقة فيو مفتوح تطل علي الميدان كاملة التشطيب

    New Casa Real estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٢٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره للبيع بأقل سعر و بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن مميز بأقل سعر في سولانا ويست اورا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٥١٬١٦٤ جنيه

    شقة ريسيل فى زيد PSR اقل من سعر الشركة ع 6 سنين

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٢٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٤٨٥٬٢٩٩ جنيه

    شقة ريسيل فى زيد اقل من سعر الشركة قسط على 6 سنين

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ١١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في ابراج زيد زايد 2 غرف متشطب استلام فوري

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    140م²ريسيل استلام شهور صف اول ع اللاجون في مرافيل

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بتشطيب مميز للبيع في ويستاون

    Zayed Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٨٠٨٬١٢٧ جنيه

    ZED West – ORA | Sheikh Zayed 2 Bedrooms loft

    Maskan Consultancy logo image

2

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٢٠٦٬٣٥٢ جنيه

    زيد ويست – أورا 2 غرف نوم

    Maskan Consultancy logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٨٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري تشطيب كامل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢١٥٬٤٨٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه في نيو زايد بتقسيط يصل إلى 10 سن

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه في نيو زايد بتقسيط يصل إلى 10 سن

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في موقع مميز داخل زد ويست

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٣٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بدون أوفر موقع مميز

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع300الف واستلم شقه متشطبه فى الشيح زايد

    Egypt Best Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري من سوديك بأقل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي بجاردن بكمبوند جنة زايد 2

    Zayed Gate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك ع وصلة دهشور بجوار الجامعه تقسيط ع 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في الشيخ زايد
مؤشرات حول أداء المجتمع
الشيخ زايد

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…