عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 25

3,678 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن نص تشطيب في تيراس استلام 6 شهور

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لايقارن فى ويستاون بيفرلى هيلز

    plan-B logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت بتشطيب الترا سوبر لوكس بالتكيفات وحدات المطبخ

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٢٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس للبيع في ذايد دونز

    Home Select for real estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب جديد مفروشة بالكامل فيو مميز

    متصدر

    Image logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةبالتكيفات للبيع في 205 بجوار اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع-الحي الثامن-المجاورة الرابعة-الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فيو مميز

    Image logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٩٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زد ويست ب موقع مميز

    The Polygon logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوة امتلك شقتك متشطبة باقساط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في ابراج زد الشيخ زايد وبدون اوفر

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره بالشيخ زايد باقل سعر وبمقدم واقساط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في ابراج زد بالشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة أقل سعر فى زايد جنب ايتابا متاح قسط 10س

    property hills Elite logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب800 الف تقدر تستلم شقة بالقسط على 10 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في موقع مميز تشطيب كامل علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬١٨٠٬٩٨٤ جنيه

    موقع مميز لشقة بالتقسيط في PSR Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بفيو لاندسكيب في زيد ويست الشيخ زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٧٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬١٨٠٬٩٨٤ جنيه

    موقع مميز لشقة بالتقسيط في PSR Zed West

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬١٨٠٬٩٨٤ جنيه

    موقع مميز لشقة بالتقسيط في PSR Zed West

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مميزة تقسيط على 10 سنوات من شركة أورا

    Apart Real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد - شقة بحري غرفتين لاند سكيب فيو من اورا

    Apart Real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٧٧٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع داخل كمبوند أوبرا سيتي الشيخ زايد

    DMG logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٥٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في الشيخ زايد
مؤشرات حول أداء المجتمع
الشيخ زايد

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…