عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 28

3,678 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري من سوديك بأقل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شقة جاهزة للسكن للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بالكامل للبيع مع عرض!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن فى سولانا بجانب فاى وكارمل سوديك

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف استلام سنتين متشطبة بالكامل في نيو زايد

    The Polygon logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كازا فيو لاندسكيب

    West Field Property Consultancy logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه للبيع في 205 by crown plaza

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في أركان بالم 205 استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬١٣٨٬٥٢٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة تشطيب كامل بالتكييفات في مارفيل

    New Avenue Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨١٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأبراج زيد الشيخ زايد بجوار بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    يونت 129م تشطيب الترا لوكس فيو مفتوح 5% على 10سنين

    Promax Property Investors logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١٨٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٦٬٢٥٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في قلب زايد الجديدة

    The Polygon logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٢٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة أرضي بحديقة نص تشطيب موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش – أبراج ZED – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه الان ف كمبوند ارقي كمبوند ف نيو زايد

    Creative Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٩٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين جاهزة بالكامل بسعر لقطة امام ابراج زيد

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل في كمبوند لوجار - نيو زايد

    RE/MAX Everest logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥١٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في ZED West New Cairo

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز وتشطيب فندقي بأقل سعر من الشركخ

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل في كمبوند لوجار - نيو زايد

    RE/MAX Everest logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل نصف تشطيب 120م في كمبوند Vye سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ابراج ساويرس بجوار هايبر زايد

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٦٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل نصف تشطيب 120م في كمبوند Vye سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م تشطيب كامل استلام فوري في زيد ويست

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧١٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين في E2 بمساحة 102 متر بموقع مميز

    Home Valley logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في الشيخ زايد
مؤشرات حول أداء المجتمع
الشيخ زايد

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…