شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 88

2,845 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بالم باركس153م متشطبه سعر لقطه

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | شقة مشطبة بالكامل في تولوا بسعر مميز

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا شقة بوول فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم في Tulwa بأقل سعر في أو ويست حالياً

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن تشطيب سوبر لوكس ف باديا بالم هيلز

    Abrag Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة للبيع من اوراسكوم ساويرس قرب الاهرامات

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣١٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٨٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة عصرية مميزة بمساحة ١٣١ متر² تضم ٢ غرفة نوم و٢

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٦٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجوار بالم هيلز و نادى الجزيرة بتسهيلات

    City Properties logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٥٧٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131 متر في او ويست أقل من سعر السوق - مشطبة

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٦٦٬١٨٣ جنيه

    موقع مميز جدا شقة 152م استلام 2027 ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نمط حياة عصري في Tulwa | مشطبة اقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    2 Bedrooms in palm parks – Palm Hills

    Maskan Consultancy logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بحديقة واسعة في موقع مميز جاهزة للسكن

    CBE New Homes logo image

2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٩٩٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في تولوا أو ويست | استلم الآن

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة مشطبة في تولوا أو ويست | لقطة

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز في one33 للبيع

    Property Hills Star logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في تولوا (أو ويست) | تشطيب كامل باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز - داخل كمبوند اويست - اكتوبر

    DMG logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٧٣٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مشطبة بالكامل في تولوا او ويست بافل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٦٦٬٩٠٦ جنيه

    استلام سنة شقة في باديا متشطبة بالكامل دور تالت

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٤٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف او ويست علي فيو مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٤٢٬٢٢٤ جنيه

    شقة فاخرة بمساحة ١٣١ متر² تحتوي على ٢ غرفة ماستر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٠٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…