شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 68

2,845 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فاخرة بموقع مميز باديه بالم هيلز

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر غرفيتن استلام فوري متشطب بسعر قديم !!!

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل ف جنه اكتوبر بحري بفيو غير مجروح فوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٣٢٨٬٢٥٠ جنيه

    شقه موقع مميز جدا كمبوند اويست ميديارد 6 اكتوبر

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 115 متر مع حديقه 65 متر للبيع بمقدم: 2,600,000

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٦٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢١١٬٦٤٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جولز – 6 أكتوبر

    Selection Code logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ماونتن فيو اى سيتى اكتوبر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 متر ف جنة اكتوبر متشطبة بأقل مقدم بفيومميز

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٧٬٦٢٣ جنيه

    شقه متشطبه للبيع فى باديه بالم هيلز

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٤٩٦٬٨٥٤ جنيه

    شقة فندقية غرفتين نوم في Twilight New Giza Compoun

    Homescout logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز وإطلالة فاخرة بمقدم 5% وقسط 10 سنوات

    Apart Real estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن مساحة مميزة في icity اكتوبر

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع فيو بالم هيلز أمبرفيل نيو جيزة

    Brokers Hub logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٣٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز للبيع في جاردن ليكس في قلب بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٦٤٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩٣١٬٥٠٣ جنيه

    شقه فورى متشطبه للبيع باديا بالم هيلز باقل سعر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٢٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة "بريميوم" استلام فوري عرض محدود بإطلالة فاخرة

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Aqmar أكتوبر بمقدم 5% وتقسيط 12 سنة

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٣١٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٣٣٬٧٩٠ جنيه

    شقة اوبن فيو كاملة التشطيب بتقسيط فيClub Residence

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    O West | شقة 2 غرفة 100م² | نصف تشطيب | مشروع أورا

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٦٧٬٢٧٨ جنيه

    شقه متشطبه للبيع فى باديه بالم هيلز

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٠٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة داخل جنة اكتوبر اميز لوكيشن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين للبيع استلام فوري سعر قديم بالوكشن مميز !!

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع بين الفلل و جامعة بادية باديا بالم هيلز

    Roots Development logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٧١٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق : شقه غرفتين استلام فوري _O west

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…