شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 51

2,845 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر بحديقة واسعة للبيع في أب فيل

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس علي بحيرة في ويستريدج بيع .

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن لقطه بسعر قديم تشطيب الترا سوبر لوكس

    Gate real estate marketing logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - متشطب بالكامل - جاهز للاستلام

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدابحري صريح ف جنه جاهزه للسكن الفوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق علي الطراز اليوناني في حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 126م فى اميز لوكيشن في لوجاردان

    Summit Real Estate logo image

    لو جاردان, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أكتوبر بلازا – سوديك

    Remax Westway logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في كمبوند جرين 6 بالتقسيط

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٦٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس 154م متشطبة بتسهيلات

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٩٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٤٥٬١٩٠ جنيه

    سعر مميز - موقع ممتاز - جاهز للاستلام

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٥٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في كمبوند جرين 6 بالتقسيط

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٦٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقة في اي سيتي اكتوبر صف اول لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10 سنين شقة 130 متر فى ماونتن فيو اى سيتى.

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في باديه اكتوبر باقل مقدم و اطول اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٤٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جرين 6 بجوار حمام السباحه

    Master Key logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10 سنين شقة 130 متر فى ماونتن فيو اى سيتى.

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه جدا داخل نيو جيزه برايم لوكيشن الترا لوكس

    Gate real estate marketing logo image

2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة للبيع في بالم باركس 154متر ½ فرش

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٤٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند Mountain View ICity October

    I-Move logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بكمبوند بجوار المتحف المصري الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل - جاهز للاستلام - افضل سعر

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣١٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين 6 بموقع مميز فى 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٧٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٦٬٣٧٥ جنيه

    شقة كورنر بموقع مميز واطلاله مفتوحه علي لاندسكيب

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣١٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…