شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 52

2,845 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    175م شقه فاخرة للبيع نيو جيزة بالمطبخ والتكييفات

    Properties-Today.com logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس 154م بسعر لقطة

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٨٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شقه متشطبة في قلب الشيخ زايد 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 أكتوبر مقدم 307 الف اقساط حتي 12 س

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٤٥٬٩٠٣ جنيه

    مطلات مفتوحة بالكامل علي الحديقة جراج خاص

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١١ متر مربع

    ٨٣٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح ف جنه اكتوبر 100م علي فيو لاند سكيب

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 أكتوبر مقدم 307 الف اقساط حتي 12 س

    property hills Elite logo image

    نيوم بيراميدز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة كبيرة وبأقل سعر متاح الان واطول تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 أكتوبر مقدم 307 الف اقساط حتي 12 س

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 أكتوبر مقدم 307 الف اقساط حتي 12 س

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في بالم باركس

    I-Move logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بأقساط في او ويست فيو مفتوح علي جنينه

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل بسعر لقطة في MV استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 أكتوبر مقدم 307 الف اقساط حتي 12 س

    property hills Elite logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع منطقة البوليفارد _ كمباوند نيوم اكتوبر

    Dk REAL ESTATE logo image

    نيو اكتوبر سيتي كومباوندز, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ماونتن فيو مرحلة اللاجون فيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطةاستلام فوري متشطبة اميز لوكيشن اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر لقطة ارضي بجاردن ريسيل فيو كورت يارد

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…