شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 33

2,836 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك90م كمبوند جريك تاون بدون مقدم بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى للبيع فى باديه بالم هيلز 6 اكتوبر

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٠٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٢٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا شقة بالتقسيط لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع Palm Parks 90 بالم هيلز تقسيط

    I-Move logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك90م كمبوند جريك تاون بدون مقدم بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 10 سنين في One33 - Arkan Palm

    Promax Property Investors logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٥٩٬٤١٠ جنيه

    شقة بالدور الأول في موقع مميز

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرب سوميد مميزة بسعر لقطة

    شارع النباتات, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة للبيع بسعر مميز استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 2غرف للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن مميزة في ذا أرك الشيخ زايد بمقدم بسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 8 سنوات شقة متشطبة تقع بالقرب من نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة ريسيل شقة ارضي بجاردن استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرف متشطبه بالكامل للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٧٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى فى ويست تاون اكتوبر بتسهيلات متشطبه

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه متشطبه بالكامل 2غرف للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة مساحة: 175 متر أبراج إيون اكتوبر

    Brokers Hub logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى فى ويست تاون اكتوبر بتسهيلات 6 سنين

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤١٣٬٢٠١ جنيه

    شقة كورنر غرفتي نوم مع دفعة أولى: ٣,١ م

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع فى MV-Icity استلام فورى

    Mrkt Shake logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن خالصة اقساط متشطبة بالكامل

    Home Select for real estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن موقع مميز بڤيو داخلي على المشروع

    Gate real estate marketing logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٣٧١٬٨٩٩ جنيه

    شقة مميزه بحديقه في نيو جيزه New Giza

    The Polygon logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٥٬٨١٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…