شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 38

2,836 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في One33 متشطبة بمقدم 5% قسط علي9س

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٢٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر بالتكيفات بسعر تنافسى بالتقسيط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن فيو الهرم في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٠٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 أكتوبر مقدم 307 الف اقساط حتي 12 س

    property hills Elite logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 أكتوبر مقدم 307 الف اقساط حتي 12 س

    property hills Elite logo image

    نيوم بيراميدز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬١٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن تشطيب الترسوبر لوكس كمبوند دج

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٥٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن كمبوند دجلة جاردنز حدائق اكت

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى موقع مميز ماونتن فيو اى سيتى

    I-Move logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٣٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٢٨٬٥٤١ جنيه

    شقه115م للبيع اويست -موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٣٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 144م للبيع باديه بالم هيلز -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 117م للبيع مع حديقه اويست -موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٢٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة 140 متر بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 2 غرفة 101م أقمار موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣١٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في One33 متشطبة بمقدم 5% علي 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر 120+45 جاردن

    BGCO Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125 متر متشطبه في باديا باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بتشطيب كامل في بادية – بدون أوفر

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بتشطيب كامل في بادية – بدون أوفر

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر نص تشطيب مع أركان بالم وتقسيط 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨١٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة متشطبه ف بادية برايم لوكيشن بخصم 30% قسط ل12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٥٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 176الف قسط على12سنه شقة ف باديا برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٧٢٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة للبيع في بالم باركس 130م متشطبة س.مغري

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…