شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 108

2,845 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٢٢١٬٨٩٠ جنيه

    شقة 115متر سوبر لوكس فى كمبوند او ويست استلام سنة

    Core Real Estate Development logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٤٨٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند طبيعة بمقدم و أقساط ع 10 سنوات

    Abrag 2 logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ع الشارع الرئيسى مباشر تشطيب الترا سوبر

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز جدا بحدائق اكتوبر بجانب أويست

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز بحدائق اكتوبر بجانب أويست

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جرين 6 أمام جراند هايتس

    Royal Hub Real Estate logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٢٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كومباوند بالم باركس ١٥٣ متر دور اول موقع

    Golden Star Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية جاهزة للسكن للبيع في أكتوبر بلازا

    Flip logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بجوار جراند هايتس تقسيط مريح

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في 6 اكتوبر كمبوند باديه _ بالم هيلز

    Held Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٦٨٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في بالم هيلز - كمبوند باديه

    Held Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١١٣٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كومبوند بيراميدز سيتى 5

    محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع حديقه خاصه في قلب حدائق اكتوبر

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٧٢٬٣٤٠ جنيه

    شقة للبيع فى كومبوند بيراميدز سيتى 5

    محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٢٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع حديقه خاصه بحدائق اكتوبر بجانب أويست

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٧٣٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع فى كومبوند بيراميدز سيتى 5

    محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب فوق الخيال بورسلين وبسعر مناسب جدا

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – تولوا، O West متشطبه باكامل

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دور متكرر بإطلالة على البحيرة والاندسكيب

    جل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع حديقه خاصه في بجوار أويست وهرم لايڤ.

    هارفا كومباوند, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن للبيع في سوديك أكتوبر بلازا

    Royal Hub Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب موقع مميز بجانب المول والبوابه

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجوار النادى والمسجد والمول تشطيب سوبر

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات سكنية للبيع الحي الثاني 6 أكتوبر استلام فوري

    Alaqariah For Investment logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين تشطيب سوبر لوكس - دجلة جاردنز، اكتوبر

    MoveIn Egypt logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…