شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 105

2,845 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فندقية في كمبوند ايون بجانب مول العرب

    Abrag Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بلوكيشن مميز فيو على لاند سكيب فيO west

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م ماونتن فيو MV Park اي سيتي أكتوبر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري من ماونتن فيو اكتوبر ب 5 مليون فقط

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بجوار نادي الجزيرة شقة مميزة من HDP

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف بادية متشطبة بسعر مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٠٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎شقة مميزه للبيع في بادية استلام فوري متشطب

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن غرفتين للبيع في اكتوبر بلازا

    Real Vision logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٨٤٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر مميز شقة 130م بموقع مميز فيومميز(لفترةمحدوده

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه في باديه ب أقل مقدم 2.3 والباقي تقسيط فيو مميز

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في كمبوند ديار2

    Pro Master Real estate logo image

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هتدفع 180 الف وقسطك 3,500 كل شهر مع دفعه كل آخر سن

    One Real Estate logo image

    ويست كورتس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند في حدائق اكتوبر استلام سنه

    Pro Master Real estate logo image

    الشمس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع استلام فوري متشطب ف اميز لوكشن

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٧٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في دجلة بالمز – أكتوبر

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند في اكتوبر الجديده

    Pro Master Real estate logo image

    نيو اكتوبر سيتي كومباوندز, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 131م علي المحور مباشرة بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 108 م في قلب بالم هيلز والنوادي

    Steps Property logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر لقطة استلام فوري كمبوند جولز

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م+جاردن 90م استلان فوري بفيو مميز (باقل سعر

    Bright logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبه بلفرش و التكييفات بفيو مميز ع pool

    Bright logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ع محور 26 يوليو الشيخ زايد متشطبة

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٦١٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شقة 131م متشطبه استلام فوري فيو مميز جدا

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٠٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع هايد بارك 6 أكتوبر بجوار نادي الجزيرة

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 112م امام نادي الصيد ف كمبوند فاخر قسط ع10سنين

    Property Hills... logo image

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…