شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 101

2,845 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٥٨٧٬٢٠٠ جنيه

    للبيع شقه شارع النوادي كمبوند تقسيط مرن في السداد

    Assec Properties logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري جاهزة للمعاينة في بادية

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٦٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس مميز داخل كمبوند أشجار سيتي متشطب

    Abrag 2 logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤١٧٬٢٢٥ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة 145 متر استلام فوري متشطبة

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٤٩٥٬٩٦٠ جنيه

    شقه فندقيه غرفتين ماستر باقساط متشطبه موقع مميزجدا

    SG Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٥٢٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مدينه 6 اكتوبر كمبوند متكامل الخدمات

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع في حدائق اكتوبر كمبوند متكامل

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣١٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كومباوند دجلة بالمز 6 اكتوبر

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٩٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي بجاردن داخل كمبوند أشجار سيتي

    Abrag 2 logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٢٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز جدا غرفتين للبيع في امبرفيل نيو جيزه

    SG Real Estate logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين بفيو مميز 173م بـAmberville

    Property Hills Star logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٤٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تقسيط للبيع في كمبوند متكامل بمدينه 6 اكتوبر

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤١٧٬٢٢٥ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة 145 متر استلام فوري متشطبة

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٤٣٬٦٧٤ جنيه

    أٌقل سعر شقه ريسيل ب مقدم 2.7 فقط والباقي اقساط

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة غرفتين 158م متشطبة بأفضل فيو بسوديك

    Property Hills Star logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤١٧٬٢٢٥ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة 145 متر استلام فوري متشطبة

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 85 مترفي اكتوابر جديده بمقدم 167.875 ..

    One Real Estate logo image

    ويست كورتس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند حدائق اكتوبر امام جامعه زويل

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع في بالم باركس في لوكشن مميز

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2 غرفة 116م كاملة التشطيب في أوويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٧٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف 165م في ماونتن فيو آي-سيتي

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مع حديقة 117متر 2 غرف للبيع في Club Yard

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كومباوند دجلة بالمز 6 اكتوبر

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 120م ف الحي الرابع 6 اكتوبر

    المحور المركزي, الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع فى دلة بالمز

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…