شقق 2 غرفة نوم للبيع في طريق الفيوم الصحراوى

106 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٥٨٣٬١٥٠ جنيه

    شقة 2 غرفة استلام فوري خصم 45% تقسيط 8 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% اسكن الآن ف صن كابيتال وقسط ع 8س خصم 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر استلام قريب قسط 6 سنين قريبة من المتحف

    property hills Elite logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر استلام قريب قسط 6 سنين قريبة من المتحف

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه بافضل موقع فيو الاهرمات اقساط 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ويست وودز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Life Louvers
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الفيوم الصحراوى,ويست وودز

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110م برايم لوكيشن استلام فوري باقل مقدم 10%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي استلام فوري في كمبوند صن كابيتال

    Z Investments For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٧٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورس في صن كابيتال اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٩٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 2 غرف استلام فوري بخصم الكاش 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في كمبوند صن كابيتال

    RE/MAX Everest logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي تشطيب كامل فيو مميز في كمبوند صن كابيتال

    RE/MAX Everest logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بيتا جرينز حدائق أكتوبر استلام فوري

    BETA EGYPT logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقط

    Property Hills... logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم10%بالتقسيط ع اطول فترة بدون فوائد

    Square Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٣٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م متشطبه فيو حمام سباحه مقدم 850ألف كاش5.7م

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م غرفتين استلام فوري تقسيط 8 سنين موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري وبالتقسيط علي 8 سنين - فيو مميز

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقف120م_للبيع _ صن كابيتال حدائق اكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٠٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري للبيع في Sun Capital

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة104م أرضي بحديقة و بسعر مميزبإطلالة رائعة

    Aqar Misr logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٨٣٬١٥٠ جنيه

    شقة 2 غرفة استلام فوري خصم 45% تقسيط 8 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فى صن كابيتال مقدم 10% قسط على 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري – فيو الأهرامات

    I-Move logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن استلام فوري بمقدم 10% تقسيط ل8س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤١٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في صن كابيتال – مرحلة سيرا

    RE/MAX Everest logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع