شقق 2 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 60

1,785 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز في ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري متشطبة جانب تشيل اوت بارك في كيان

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب لشقة متشطبةبكامل بتكييفات في شيخ زايد

    Apart Real estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٣٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالتكيفات بأميز كمبوند بقلب زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٦٣٬٠٠٠ جنيه

    مقدم هو خصمك امتلك شقة129م متشطبة بالثورة الخضراء

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في فورتي ويست بداخل بيفرلي هيلز سوديك

    Property  Hills. logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقرب المطار الجديد ب سعر مميز و قسط ل 15 سنه

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٦٬٠٠٠ جنيه

    مقدم هو خصمك امتلك شقة132م متشطبة بالثورة الخضراء

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في فورتي ويست بداخل بيفرلي هيلز سوديك

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه110كمبوند تمايا شارع النزهه بتقسيط عل12سن

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيكس ويست، بيفرلي هيلز

    The Way logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر خاص لكاش لغرفتين لاندسكيب فيو في دور 8

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين بأميز مكان بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بجاردن بالتقسيط علي 8 سنين

    Property Hills Star logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه100كمبوند تمايا شارع النزهه بتقسيط عل12سن

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه100كمبوند تمايا شارع النزهه بتقسيط 12سنة

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٦٬٠٠٠ جنيه

    مقدم هو خصمك امتلك شقة132م متشطبة بالثورة الخضراء

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند تميايا امام الربوه بمقدم 10%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند تميايا الشيخ زايد فيو لاند سكيب

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بسعر مميز متشطبة بالتكيفات ع 4 سنين

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 123م كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد متشطبه

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كازا 137متر-سوديك ويست-الشيخ زايد

    Emkan for Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٩٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بالقرب من مول العرب

    Inn Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع