شقق 2 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 18

1,785 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٨٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حيث يلتقي الأسلوب بالاستثمار الذكي

    Roots Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كامل التشطيب استلام اخر السنة

    متصدر

    Roots Development logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات بمقدم 600,000 + 8 سنين قسط

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات بمقدم 600,000 + 8 سنين قسط

    Property Hills... logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مفتوحة على اللاندسكيب

    Residia logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات بمقدم 600,000 + 8 سنين قسط

    Property Hills... logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2غرف متشطبة بالتكيفات بجوار الربوة بالنقسيط

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى كايرو جيت بجانب فيلدج ويست

    Property  Hills. logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩١٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع مع اقساط حتى 2030 في كايروجيت

    Master Mind Real Estate Services logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٦٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات للبيع بأقل سعر بالكارما كاى

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦١٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في 205 اركان بالم شقة فندقية 130م

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيفرلي هيلز تشطيب الترا سوبر لوكس 55م

    Genova Investment logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٥٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكيفات في زيد بجانب بيفرلي

    Property  Hills. logo image

2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ٣٣٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب800 الف تقدر تستلم شقة بالقسط على 10 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن في الشيخ زايد كمبوند تيراس تقسيط

    Vida Solutions logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس: أحضر حقائبك فقط!

    Roots Development logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبةبالكامل بالتكيفات فوري كمبوند VillageWest

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى و متشطبة فى فورتى ويست بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٦٣٤٬١٠٠ جنيه

    موقع مميز لشقة بالتقسيط في PSR Zed West

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٥٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 570 الف استلم شقتك متشطبة بالكامل بالتكيفات

    Property Group logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مفروشة فندقي IKEA للبيع في زيد زايد

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرفة في زيد الشيخ زايد – تشطيب فاخر psr

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع