منازل مزدوجة للبيع في زايد ديونز

24 عقارات أخرى
  • 22

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 5% قسط توين هاوس 8سنوات كمبوند V-Levels

    Square Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع كمبوند زايد ديونز - الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 600 متر للبيع فى زايد ديونز الشيخ زايد

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع كمبوند زايد ديونز

    متصدر

    Niche Investments logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 286متر من ديونز علي مصاطب دقائق من أركان

    Property  Hills. logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٣٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس 6غرف متشطب للبيع في زايد ديونز

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في ديونز أمام بيفرلي هيلز وقريب من أعمار

    Property  Hills. logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 400م كمبوند زايد ديونز سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس 400م بحمام سباحة بالتشطيب في زايد

    Abrag Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر توين هاوس للبيع فى كمبوند زايد ديونز

    Brokers Hub logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٦٣٬٠٥٠ جنيه

    اقل سعر كاش - توين هاوس للبيع موقع مميز امام بفرلي

    Inn Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 600 متر متشطب للبيع فى زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس متشطبه في زايد كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 286متر من ديونز علي مصاطب دقائق من أركان

    Property  Hills. logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٣٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 600 متر للبيع فى زايد ديونز الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس600م زايد ديونز باقل سعر في الماركت

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا405م بحمام سباحه بالشيخ زايد مقدم 2.8م كاش 17م

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ٦٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع ديونز الشيخ زايد لوكيشن مميز

    Property Hills Star logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه بالشيخ زايد مقدم 2.6م-كاش 13.8م

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٥٨ متر مربع

    ٧٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في زايد ديونز الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر كاش - توين هاوس للبيع موقع مميز امام بفرلي

    Inn Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر استلام فوري مع حمام سباحة خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع ديونز الشيخ زايد لوكيشن مميز

    Property Hills Star logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٢٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطيبه للبيع بحمام سباحه كمبوند زايد ديونز

    Abrag 2 logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع