عقارات 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في الجيزة

116 عقارات أخرى
  • 23

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة ومفروشة سوبر لوكس للبيع في أليجريا

    The X Site For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٩٬٩٨٧٬٦٥٥ جنيه

    فيلا مستقلة بفيو جولف مباشر في كمبوند الربوة

    Selection Code logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع مودرن تشطيب فندقي بحمام سباحه

    Rokn Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في أليجريا - سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٩ متر مربع

    ١٥٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أول صف جولف | فيو مفتوح مباشر | فيلا استثنائية

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت فيلاز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٨٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    5 - 7 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع او الايجار بالدقى

    I-Zone logo image

    الدقي, الجيزة

    5

    6

    ٦٠٢ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر متشطبه للبيع في جولف اكستنشن برايم فيو

    Rokn Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على البستان امام كمبوند 205 البيع بالفرش والاجهزة

    Compact Real Estate Company logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بكمبوند طيبه جاردنز الترا سوبر لوكس

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استثنائية داخل إيتابا الشيخ زايد

    Home Select for real estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيل & نورث فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    3 - 5 غرفة

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز داخل باتيو الزهراء – لا فيستا

    Home Select for real estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز داخل إيتابا الشيخ زايد

    Home Select for real estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٨١٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة للبيع مينا جردن سيتى

    TA Real Estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر - مفروشة - بها اسنسير - حمام سباحة - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٧٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا عملية - سعر مناسب (25/4/2026)

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره- متشطب بالكامل

    Residia logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة للبيع متشطبة فى كمبوند اليجريا سوديك

    TREX logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المهندسين مساحة كبيرة في موقع راقي

    Happy House Real Estate logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا – مفروشة تشطيب فاخر

    RE/MAX Everest logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٥٤ متر مربع

    ١٩٧٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس متشطب مميز جدا للبيع في بالم هيلز

    Rokn Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٨١٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Amar Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    5 غرفة

  • 23

    شقة

    ٣٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ابراج ايون - فيو مميز - مقدم 22M

    Osoul Misr logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بالفرش ناصية

    Home Select for real estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع برايم لوكيشن ارقي مشروعات Zayed

    Property Group logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاند اللون في أليجريا علي الجولف

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٤٨ متر مربع

    ٥٢٩٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بحمام سباحة للبيع جراند هايتس

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠١ متر مربع

    ٨٢٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • II أسبن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    5 غرفة