بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 63

1,564 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٦٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف مموقع مميز اقل سعر في الماركت

    The Way logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع في وادي النخيل

    Golden Star Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع كمبوند افق جاردنر مدينة سفنكس الجديده

    New Sphinx City Real Estate logo image

    افق, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى نيو جيزه - ويستردج

    I-Property logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ٦٧٦ متر مربع

    ٧٥٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اهرب لراحة البال في الريف الأروبي

    Home Select for real estate logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    5

    ٨٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ٥ فدان وادي النخيل

    Golden Star Real Estate logo image

7+

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري اول صف عالجولف في بالم هيلز تقسيط

4

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى نيو جيزه - اول صف على الجولف

    I-Property logo image

5

    5

    ٦٩٤ متر مربع

    ١١٥٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى نيو جيزه - اول صف جولف

    I-Property logo image

4

    5

    ٩٥٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 450م بسعر لقطة للبيع في جولز مع أقساط 6 سنوات

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 2400 م كمبوند افق واحد

    عقارات حماد logo image

    افق, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone ف ذا كراون بالم هيلز قسط ل 96 شهر

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 345 بسعر لقطة للبيع في جولز مع أقساط 6 سنوات

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٦٬٨١١ جنيه/متر مربع