بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 31

1,563 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا كراون بالم هيلز -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٣٦٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا كراون بالم هيلز-موقع متميز

    Select for real estate logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا كراون بالم هيلز-موقع متميز

    Select for real estate logo image

3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٩٢٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا كراون مع بينتهاوس بالم هيلز

    Select for real estate logo image

4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع ذا كراون بالم هيلز -موقع متميز

    Select for real estate logo image

4

    4

    ٤٥٤ متر مربع

    ٧٢٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا كراون بالم هيلز -موقع متميز

    Select for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا كراون بالم هيلز-موقع متميز

    Select for real estate logo image

3

    5

    ٢٢٤ متر مربع

    ٩٢٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا كراون بالم هيلز

    Select for real estate logo image

3

    5

    ٢٢٤ متر مربع

    ٩٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقل على جولف للبيع في نيو جيزه

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٣٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 450م بفيو البحيرة تقسيط 9 سنوات

    Inn Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل لقطة للبيع بالتقسيط في بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل فخمة متشطبة استلام فوري في جولز اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٧٧ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة امام نيو جيزة و بأطلالة على الاهرامات

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ذا كراون بالم هيلز بجوارجولف فيوز

    Property  Hills. logo image

6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فوري فى كراون من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

5

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فورى فى اب فيل بجوار بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٢ متر مربع

    ١٠٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين تاون هاوس 200 متر متشطب فى توسعات شرقية

    property hills Elite logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين تاون هاوس 200 متر متشطب فى توسعات شرقية

    property hills Elite logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا كراون بالم هيلز -موقع متميز

    Select for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل 210م برايم لوكيشن متشطب باقل مقدم5%

    Evergreen Properties logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول علي الجولف بموقع مميز

    Home Select for real estate logo image

7+

    7+

    ٩٦٣ متر مربع

    ١٢٤٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تطل علي اللاجون بافضل سعر في ذا كراون

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة فيلا للبيع في ذا كراون -بالم هيلز

    Home Select for real estate logo image

6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باطلالة علي اللاجون فيلا للبيع في ذا كراون

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا جولف فيو باقل سعر الماركت لفترة محدودة

    Apart Real estate logo image

5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع