بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 24

1,563 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا في ذا كراون–تقسيط 4 سنوات–بالم هيلز

    Residia logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بحمام سباحة وبيت ضيوف

    Homy Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٥٨ متر مربع

    ١٠٢٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رويال بالم | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٨ متر مربع

    ٩١٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٧٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٣٨ متر مربع

    ٩٥٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٩٠٨ متر مربع

    ٩٩٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض بموقع مميز إطلالة ع البحيرة | سعر قابل للتفاوض

    The Way logo image

5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتصميم مميز | مبنية ومتسلمة | صف اول ع الجولف

    The Way logo image

5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ارض 1000متر | صف اول على الجولف | مقدم واقساط

    The Way logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع متميز جدا وبإطلالة واسعة على الجولف

    The Way logo image

6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٨٤٬٥٥٠ جنيه

    فيلا 225م², قسط ربع سنوي 590 الف، توتال ٢٥ مليون

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٧٣٬٧٣٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٧٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فخمة365م كبيرة قرب نيو جيزة/كاش27م

    Property Hills... logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٤٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فخمة365م كبيرة قرب نيو جيزة/كاش27م

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٤٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فخمة365م كبيرة قرب نيو جيزة/كاش27م

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٤٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع بأقل سعر في نيو جيزة

    The Way logo image

7

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع صف اول جولف فى نيو جيزة - 55 مليون كاش

    The Way logo image

6

    5

    ٧٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في بي اكس بالم هيلز الشيخ زايد بجوار نيو جيزه

    Property  Hills. logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فوري من المالك في جولف فيوز بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

7

    7

    ٧٠٥ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في حدائق أفق نصف تشطيب

    RE/MAX Al Mohager logo image

    افق, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا جاهز للاستلام بسعر مغري بجانب بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ٢١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة موقع مميز للبيع فوري ف نيو جيزة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٨٢ متر مربع

    ٩٩٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بتكيفات فوري ف نيو جيزة

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى جولف فيوز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

6

    6

    ٣٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٦١٦ جنيه/متر مربع