بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 16

1,563 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٩١٢ متر مربع

    ٩٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨١٢ متر مربع

    ١٣٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٢٢ متر مربع

    ١١٤٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٢٤ متر مربع

    ٨٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٨٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر -موقع مميز -استلام ٦ شهور

    The Choice For Real Estate logo image

3

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه في بالم هيلز بسعر30,892,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه في بالم هيلز بسعر30,892,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في نيو جيزة صف أول جولف أرض 1900

    Properties-Today.com logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٩٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه في بالم هيلز بسعر30,892,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل 3 غرف نوم استلام فوري فيو جولولف

    Citizen Home logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة | تصميم مخصص ومشرق بإطلالات على البحيرة

    Residia logo image

6

    6

    ١٬١٨٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    New giza , gold cliff, standalone corner villa

    Tasweeq For Real Estate logo image

5

    5

    ٦٢٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متصلة فسيحة في جولف فيوز – موقع متميز

    Residia logo image

4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ركنية – موقع مميز – تشطيب كامل,جولف اكستنشن

    Residia logo image

4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة على البحيرة | تصميم أنيق وحديقة واسعه

    Residia logo image

6

    7

    ٥٠٢ متر مربع

    ٦٩٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر في ذا كراون بإطلالة مزدوجة على اللاجون

    Residia logo image

6

    6

    ٤٠٦ متر مربع

    ٩١٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مزدوجة – B ذا كراون

    Residia logo image

6

    7+

    ٥٠٥ متر مربع

    ٨٣٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة Type E للبيع في ذا كراون بالم هيلز

    Driven Properties logo image

4

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 5 غرف للبيع في Joulz III

    Maskan Consultancy logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٧٧ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٦١٢٬٥٠٠ جنيه

    Standalone Villa for Sale in Golf Solaymania

    Maskan Consultancy logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٦٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٦١ متر مربع

    ١٠١٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع