بيوت و فلل للبيع في طريق الواحات, صفحة 16

575 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٢٢ متر مربع

    ١٠٤٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في بالم هيلز جولف اكستنشن

    Apart Real estate logo image

7

    7+

    ٤٧٠ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٣٩٤ متر مربع

    ١٠١٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٧٢٬٣٣٥ جنيه

    فيلا400م من بالم هيلز مقدم472الف فقط او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع لوكيشن مميز جدا كمباوند دريم لاند

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 415م كور شيل على إطلالة خضراء مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٤١٥ متر مربع

    ١١٥٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين 370متر فوري بجولف فيوز بجوار جولف اكستنشن

    Property  Hills. logo image

5

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى ادفع 6م وتكملة اقساط قرب مول مصر

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٧٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى ادفع 6م وتكملة اقساط قرب مول مصر

5

    5

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٧٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى ادفع 6م وتكملة اقساط قرب مول مصر

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٧٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز890ألف قسط كوارتر-19م كاش

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقل 750 متر مربع إطلالة على المناظر طبيعيه

    Crafters Real Estate logo image

5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ب6اكتوبر مساحة 440م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه اللوكشين وسعر كمبوند دريم لاند 6 اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي490 ألف اوكاش18مليون

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة 4 غرف بجولف إكستنشن بالم أكتوبر

    Properties-Today.com logo image

5

    6

    ٤١٤ متر مربع

    ١٢٥٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 335م استلام فورى قرب مول مصر فقلب دريم لاند

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 260م-3غرف متشطبة فيومتميز وبأقل اوفر ف وودفيل

    Bright logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 335م استلام قريب بتكملة اقساط بجوار مول مصر

4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 335م استلام قريب بتكملة اقساط بجوار مول مصر

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٥٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – بالم هيلز جولف إكستنشن

    Houses and More For Real Estate logo image

5

    6

    ٦٧٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في جولف اكستنشن بسعر مميز

    Property  Hills. logo image

5

    6

    ٣٦٧ متر مربع

    ٩٥٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري أميز لوكيشن غير مجروحة حديقة خاصة

    Selective logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٤٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو ع جولف من بالم هيلز980ألف كوارتر-21م كاش

5

    7+

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع