بيوت و فلل للبيع في الشيخ زايد, صفحة 8

4,730 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ٩٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب - فيلا فاخرة متشطبة دايركت على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٣٣٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ايلي صعب 700 متر وان ستوري بفيو مميز للبيع

    متصدر

    Onyx for real estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لفيلا 4 ريسيل في سولانا ويست | موقع مميز

    Bold Egypt logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٦٦ متر مربع

    ٩٥٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة في VYE استلام فوري مقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٧٤ متر مربع

    ٥٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ديجويا بسعر مميز للبيع بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٣٠٢ متر مربع

    ٢١٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • بارك ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٥١٦٬٧٩٢ جنيه

    افضل موقع وسعر لفيلا 470م ريسيل وجاهزة للسكن

    Property Hills Star logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق، بالقرب من جميع الخدمات

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا لقطه 3 ادوار باقل من سعر الماركت

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا لقطه 3 ادوار باقل من سعر الماركت

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا لقطه 3 ادوار باقل من سعر الماركت

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • لافيدا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,لافيدا

    6 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٧٠١٬٤٨٥ جنيه

    امتلك تاون هاوس فاخرة بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الجريا فيلا مستقلة فيو مفتوح جولف بتشطيبات مميزه

    New Avenue Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بحمام سباحة في كمبوند اليجريا ٦٥٠ متر

    Jedar Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فتره محدوده استلم فيلتك فيو لاجون بتقسيط على 10س!!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • صن سكوير ٢٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس استلام فوري في سوديك ذا استيتس

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10سنين فيلا للبيع في سوديك الشيخ زايد

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 360متر فيو على الجولف في الربوة

    I-Move logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك الجاهز بالكامل بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند رويال سيتي – موقع مميز

    Gate real estate marketing logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • أجان ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٩١٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Cairo Heights Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 850 متر اول صف على الجولف كمبوند اليجريا

    I-Move logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه للبيع في كمبوند الجيريا ٥٠٠ متر

    Jedar Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كمبوند بيفرلي هيلز.

    Topaz Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميزة للبيع في الباتيو زهراء استلام فوري

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميزة للبيع في الباتيو زهراء استلام فوري

    property hills Elite logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • جرين فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة