بيوت و فلل للبيع في الشيخ زايد, صفحة 3

4,730 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 367م فيو لاجون بالتقسيط بموقع مميز وصلة دهشور

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٧ متر مربع

    ١٣٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 367م فيو لاجون بالتقسيط بموقع مميز وصلة دهشور

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٧ متر مربع

    ١٣٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 367م فيو لاجون بالتقسيط بموقع مميز وصلة دهشور

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٧ متر مربع

    ١٣٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 367م فيو لاجون بالتقسيط بموقع مميز وصلة دهشور

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٧ متر مربع

    ١٣٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن330م استلام سنه بمقدم1.6Mوقسط7س

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي زايد ١٣

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 6 غرفة

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على حمام سباحة مباشر أمام بيفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٦ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل استلام فوري بمقدم واقساط للبيع

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون بحمام سباحه للبيع-كمبوند الياسمين

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    5

    ١٬٠٠٥ متر مربع

    ٤١٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 224م استلام 2026 تقسيط على 120 شهر في Sodic

    Promax Property Investors logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٨٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - كمبوند الربوة - مباشر علي الجولف

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ووترفرونت ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 13

    فيلا

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا قرب بيقرلى +متاح تقسيط ع أطول فتره

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا قرب بيقرلى +متاح تقسيط ع أطول فتره

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بمقدم و اقساط بأقل سعر في شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه - للبيع - الربوة الجديده - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - كمبوند الربوة - مدينة الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • IV ذا نوتش

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 20

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - في كمبوند الربوة - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة بحمام سباحة تطل علي الجولف

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة بحمام سباحة علي فيو مفتوح

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فى الربوة على الجولف

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقة بأقل سعر فى زايد و متاح تقسيط

    property hills Elite logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • مونتانيا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٣١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقة بأقل سعر فى زايد و متاح تقسيط

    property hills Elite logo image

    إلورا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بكمبوند الجريا الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٩٢٢ متر مربع

    ٨٢٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين استلم فورى فيلا 353 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٠٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين استلم فورى فيلا 353 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٠٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فخمة برايم لوكيشن أمام بيفرلى هيلز

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جرينفيل 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة