بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 97

3,006 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا بحمام سباحة للبيع في رويال سي

    Flip logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٣٥ متر مربع

    ١٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا للبيع في ذا إستيتس

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا في ذا إستيتس – The Esta

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٤٣٢ متر مربع

    ١٤٠٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بجوار بالم هيلز ب3مليون مقدم او كاش16

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة بأطول فترة سداد فى زايد الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة استلام فوري للبيع في قلب زايد

    Property Hills Star logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في موقع متميز داخل رويال ميدوز

    Flip logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٬٠٤٧٬٤٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا في زايد 393م ب2مليون مقدم او كاش28

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | جاهزة للاستلام تقع في ذا إستيت

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٦٣٦ متر مربع

    ١٦٣٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في الشيخ زايد

    Ammaier for real estate logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٤١ متر مربع

    ٣٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٬٠٤٧٬٤٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا في زايد 393م ب2مليون مقدم او كاش28

    Property Hills... logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في موقع متميز داخل The Estates

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٥٦٥ متر مربع

    ٧٧٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر فيلا متشطبه فى اللجريا سوديك

    SG Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا بحمام سباحة للبيع في رويال سي

    Flip logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا للبيع في ذا إستيتس

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٣٧ متر مربع

    ١١١٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في كايرو جيت - موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 241م للبيع من لافيستا في قلب الشيخ زايد

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٤١ متر مربع

    ١١٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا للبيع في The Estates

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس فيلا بأقل سعر فى زايد الجديدة مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٬٠٤٧٬٤٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا في زايد 393م ب2مليون مقدم او كاش28

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٬٠٤٧٬٤٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا في زايد 393م ب2مليون مقدم او كاش28

    Property Hills... logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا مع حمام سباحة في Beverl

    Flip logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٦٧٠ متر مربع

    ٧٠٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة فاخرة بأقل سعر فى زايد الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٠٨٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تخفيض السعر لسرعة البيع – فيلا مستقلة في The Es

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في موقع متميز داخل رويال ميدوز

    Flip logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع