بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 95

3,006 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بإطلالة مفتوحة على البحيرة واللاندسكيب

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٦٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة جاهزة للمعاينة للبيع بالتقسيط علي 60شهر

    Property Hills Star logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 393 استلام فورى كمبوند ايتابا الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام داخل The Estates – Sodic West

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع بكمبوند علي وصلة دهشور زايد

    Property Hills Star logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع فى كمبوند ايتابا الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقله تطل علي الجولف والبحيره

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٨٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف+ فيو بحيره/ نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فورى في اليجريا سوديك اقل سعر

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 583م خدمة فندقية من IHG متشطب فيو الهرم

    Inn Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٨٣ متر مربع

    ١٣٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه ب18,700,000 و متاح(بدون مقدم) وقسط 9سنين

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف في اليجريا اقل سعر لسرعة البيت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - صوديك - ويست تاون - فيلا في المدينة -

    Crafters Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه ب18,700,000 و متاح(بدون مقدم) وقسط 9سنين

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب صف اول جولف في اليجريا اقل سعر

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    ب2مليون مقدم فقط فيلا 364م على وصله دهشور او كاش18

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه ب18,700,000 و متاح(بدون مقدم) وقسط 9سنين

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه ب18,700,000 و متاح(بدون مقدم) وقسط 9سنين

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    ب2مليون مقدم فقط فيلا 364م على وصله دهشور او كاش18

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه ب18,700,000 و متاح(بدون مقدم) وقسط 9سنين

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    ب2مليون مقدم فقط فيلا 364م على وصله دهشور او كاش18

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا للبيع كمبوند الباتيو بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع