بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 96

3,006 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بجوار بالم هيلز-مقدم 3 مليون او كاش 16

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مميزه بسعر شقه قرب مول العرب بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اقرب استلام بمقدم 1.9مليون او كاش 16مليون

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 9,600,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مميزة استلام فوري امام مطار سفنكس

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٩٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ذا إستيتس | سوديك متشطبة

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اقل سعر فيلا منفصله متشطبه في رويال سيتي

    Gate real estate marketing logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ب6اكتوبر موقع و فيو مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدوز بارك\ فيلا 800م \ فيو لاند سكيب \استلام فورى

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في الشيخ زايد بأقل سعر استلام فورى

    Apart Real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة جاهزة مع حمام سباحة خاص بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا متشطب فى ذا استيتس ريزدينس بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٣٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬١٠٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 500م قسط ربع سنوي1.1مليون او كاش22

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اقرب استلام بمقدم 1.9مليون او كاش 16مليون

    Property Hills... logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في قلب الشيخ زايد بجوار بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٧٤٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف رويال سيتي علي شارع رئيسي تشطيب الترا لوكس

    Gate real estate marketing logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة الشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا كبيرةادفع 6.950.000 اوكاش27.800كاش

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في الشيخ زايد

    Ammaier for real estate logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا سوديك

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا كورنر فاخرة بموقع مميز في الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 310م استلام فوري تقسيط بمقدم 1.9م او 29م كاش

4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا كورنر فاخرة بموقع مميز في الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره536م+372م جاردن استلام قريب باقل مقدم.

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مميزة استلام فوري ليك ويست 2 في زايد

    Abrag 2 logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٦ متر مربع

    ٣٤٬٦٢٨ جنيه/متر مربع