بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 50

3,006 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر اي فيلا270م استلام فوري ف اي ستي اقل سعر2Mمقدم

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين استلم فورى فيلا 353 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٠٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين استلم فورى فيلا 353 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٠٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 215 متر بسعر شقة فى الشيخ زايد قسط على 13 سنة

    property hills Elite logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 225 متر بسعر شقة فى الشيخ زايد قسط على 13 سنة

    property hills Elite logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة فى الشيخ زايد فى كمبوند the hillage

    Property Hills VIP logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اقل سعر فيلا باميز لوكيشن في رويال سيتي

    Gate real estate marketing logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا للبيع بجوار بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٤٤٤ متر مربع

    ٤٢٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٩٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة ب افضل مساحة سكنية

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٢٥ متر مربع

    ١٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة جاهزة للسكن للبيع في الليجريا ببيفرلي

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٤٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا لوكيشن مميز و استلم فوري The Estates

    Square Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مميزه للبيع داخل ليك ويست - الشيخ زايد

    DMG logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٤ متر مربع

    ٨١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٣٩٩٬٦٠٠ جنيه

    فيلا ضخمه جاهزه للسكن بأرخص سعر في ذا ستيتس سوديك

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٤٤٤ متر مربع

    ٢٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا كورنر فاخرة بموقع مميز في الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالتشطيب قسط علي 10 سنوات بجوار اليجريا

    Abrag Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل تطل علي الجولف في الربوة

    New Avenue Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة في قلب زايد القديمة 5% مقدم فقط

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٢٬٨٥٧ جنيه

    فيلا 536جاردن 372م ربع سنوي742الف او كاش18 مليون

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في رويال سيتي – الشيخ زايد

    متصدر

    Beltone logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بكمبوند الجريا فيو رائع مميزا جدا

    Adagio Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأميز لوكيشن و بسعر مميزة امام مطار سفنكس

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مع حمام سباحة وجاكوزي للبيع في اليجريا

    Teleo For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٨٠٨ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٧٩٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة جاهزة للاستلام في قلب الشيخ زايد – فرصة

    property hills Elite logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٧٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه 780الف مقدم و14سنه اوسعر كاش3.9مليون

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 255م²بحديقة 180م² بالتقسيط 14 سنه في نيو زايد

    Foton Real Estate logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع