بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 20

3,004 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك\ ذا استيتس\ فيلا مستقلة \ ريسيل \استلام فورى

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ١٠٨٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For Sale Villa stand First row golf in Allegria

    Adagio Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٣١ متر مربع

    ١٧٨٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط امام بيفرلي هيلز في الشيخ زايد بمقدم 1.7م

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط امام بيفرلي هيلز في الشيخ زايد بمقدم 1.7م

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 310م استلام فوري تقسيط بمقدم 1.9م او 29م كاش

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف كمبوند فاخر قسط ع14سنه او كاش 6,250,000

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف كمبوند فاخر قسط ع14سنه او كاش 6,250,000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في باتو الزهراء في الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٢٢ متر مربع

    ١١٧٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا 296م فيو بانوراما على لاجون تقسيط 5سنين

    Promax Property Investors logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلهلا في كمبوند بايتو بأقل سعر شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٣٦٣٬٠٤٥ جنيه

    فيلا للبيع جاهزة للسكن في ليك ويست امام بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    6

    ٢٩٦ متر مربع

    ٥١٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله في نايا ويست الشيخ زايد جوار سوديك

    Property  Hills. logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع