بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 21

3,004 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 300 متر في موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 300 متر في موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس230م تشطيب كامل استلام فوري للبيع فيBadya

    property hills Elite logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين استلم فورى فيلا 353 متر قدام مطار سفنكس

    متصدر

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر في ناميا بفيو مميز جدا و بحري

    property hills Elite logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر في ناميا بفيو مميز جدا و بحري

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر في ناميا بفيو مميز جدا و بحري

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة زاوية تطل على البحيرة - ادفع بالتقسيط

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٤٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في موقع استراتيجي - إطلالة على البحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 195 متر استلام قريب قسط 6سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر في ناميا بفيو مميز جدا و بحري

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - كمبوند اتريو - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بالقسط فى الشيخ زايد جنب ابراج زد

    property hills Elite logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بالقسط فى الشيخ زايد جنب ابراج زد

    property hills Elite logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٢٤٬٠٤٠ جنيه

    فيلا 6غرف+5حمام بـ1,4 مليون ربع سنوي/توتال 26مليون

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا عملية - سعر مناسب (25/4/2026)

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بإطلالة مائية ولاند سكيب فيو

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٩٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبير للبيع – سعر مميز وموقع بريميوم

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 540 متر للبيع في رويال ميدوز - الشيخ زايد

    Akar Town Real Estate logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى فيلا مودرن امام النادى مقدم 2م كاش 28م

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى فيلا مودرن امام النادى مقدم 2م كاش 28م

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى فيلا مودرن امام النادى مقدم 2م كاش 28م

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 800متر للبيع في اليجريا استلام فوري

    I-Move logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا قرب بيقرلى قسط ربع سنوى650ألف أو11كاش

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا كبيرة 370م ادفع4.000.000 اوكاش26م

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع