عقارات للبيع في جاذبيه

9 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع باقل اوفر في كمبوند جاذبيه

    Master Key logo image

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م امام نادي الصيد ف كمبوند فاخر قسط ع10سنين

    Property Hills... logo image

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن للبيع في جاذبية بجوار مول العرب

    Property  Hills. logo image

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٣ متر مربع

    ١٦٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٢٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض حصري دوبلكس بمقدم 5% بالتقسيط ع اطول فترة سداد

    Square Real Estate logo image

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40% ع الكاش استلم شقتك بارك فيو تقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • جاذبيه

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٢٩٬٥٣٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Upwyde Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,جاذبيه

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    40% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم5%بالتقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧١ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 175م تشطيب كامل بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 169م للبيع ع محور 26 يوليو بجوار الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 131م علي المحور مباشرة بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع