عقارات للبيع في بامبو بالم هيلز, صفحة 3

93 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر متشطب 221متر علي اللاجون في بامبو 3

    Property  Hills. logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس باقل مقدم فى الماركت من بالم هيلز

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٠٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز890ألف قسط كوارتر-19م كاش

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بموقع مميز في بي اكس بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس في بالم هيلز اكتوبر علي ١٠ سنين

    Selection Code logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز في زمالك لشيخ زايد مع اكبر المطورين

    Selection Code logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بفيو جولف بالم هيلز مقدم3مليون-20م كاش

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130م متشطبه فى بالم باركس بمقدم مليون واقساط8س

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري641م كمبوند فاخر ع المحور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٤١ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 375م فاخرة للبيع بالقرب من مول العرب

    property hills Elite logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالم هيلز قسط كوارتر885ألف-18مليون كاش

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٣٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٢٬٣٣٥ جنيه

    فيلا400م من بالم هيلز مقدم472الف فقط او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة-بالم هيلز-مقدم1.2مليون او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه الوحيده ارضي واول وبنتهاوس الترا مودرن

    BEYOTCOM logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل عائلي مكتمل التشطيب - نوع بيج - المرحلة 7

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك فورا بمقدم 3مليون 26,380,000 قسط 7سنين

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١١٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬١٣٤٬٩٥٢ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه بجوار نادي الجزيره قسط10س

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة-بالم هيلز-مقدم1.2مليون او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر متشطب 221متر علي اللاجون في بامبو 3

    Property  Hills. logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلامتشطبه بسعر كاش 19مليون أو مقدم 3مليون

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة بتشطيب سوبر لوكس بمساحة 157م+حديقه

    property hills Elite logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٩٬٧٧١٬٧٠٠ جنيه

    فيلا 212م كامله التشطيب-بالم هيلز باقل سعر وبتقسيط

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٩٣٬٢٦٢ جنيه/متر مربع