عقارات للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 50

3,753 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى على المحور 550م بقسط ربع سنوى1.6M

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فوري فى كراون من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بروف متشطب فيو الاهرامات فى بيراميدز هايتس

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٦٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات بخدمات فندقية فى حياه سنتريك

    Property  Hills. logo image

3

    1

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢١٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر في سوليـا – 4 غرف ماستر وأسانسير

    RE/MAX Everest logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٠٨ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 235م بجاردن 205م على المحور دايركت

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فورى فى اب فيل بجوار بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٢ متر مربع

    ١٠٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه اوبن فيو زاويتين فى منطقة بالم هيلز ع10س

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه اوبن فيو زاويتين فى منطقة بالم هيلز ع10س

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيو مميزللبيع في اب فيل بجوار بالم باركس

    Property  Hills. logo image

3

    4

    ٥١٧ متر مربع

    ١١٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة جاهزة للسكن للبيع في ذا كراون

    Property  Hills. logo image

3

    5

    ٢١٦ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع جاهز للسكن في جولف فيوز بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٣٧١ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن فيو الهرم في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٠٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين تاون هاوس 200 متر متشطب فى توسعات شرقية

    property hills Elite logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين تاون هاوس 200 متر متشطب فى توسعات شرقية

    property hills Elite logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة متشطبة بالتكيفات 153 متر قسط على 10سنين

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 أكتوبر مقدم 307 الف اقساط حتي 12 س

    property hills Elite logo image

    نيوم بيراميدز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت 208م تشطيب فندقي تكملة اقساط حتى 2031

    Promax Property Investors logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٢٩٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في موقع مميز ب قسط ل 8 سنين

    ٣١ ويست, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في موقع مميز ب قسط ل 8 سنين

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر ب بالم باركس ب اقل سعر في الماركت

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر ب بالم باركس ب اقل سعر في الماركت

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر في ذا كراون بإطلالة مزدوجة على اللاجون

    Residia logo image

6

    6

    ٤٠٦ متر مربع

    ٩١٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مرتفع بإطلالة جولف واضحة

    Residia logo image

4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ركني مميز – الصف الثاني على الجولف

    Residia logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع