عقارات للبيع في نيوم بيراميدز

25 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجنينه في مشروع Nyoum Pyramids

    Homevise Real Estate logo image

    نيوم بيراميدز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في مشروع Neyoum Pyramids

    Homevise Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بحديقه واسعه ارضي في مشروع Nyoum Pyramid

    Homevise Real Estate logo image

4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه دور ثالث في Nyoum Pyramids

    Homevise Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه دور اول في مشروع Nyoum Pyramids.

    Homevise Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نيووم بيراميدز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,نيوم بيراميدز

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه دور ثالث في مشروع Nyoum Pyramids.

    Homevise Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز 3 غرف دور متكرر في Nyoum Pyramids

    Homevise Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس بيع في كمبوند نيوم بيرميدز

    West Field Property Consultancy logo image

3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٦٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ممتازه ب Nyoum Pyramids باطلاله مسبح رائعه

    Homevise Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري

    Homevise Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    دابل ڤيو على الاهرامات والمتحف المصري

    Remax Professional. logo image

4

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٤٬٩٨٩٬٧٠٧ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع في نيوم بيراميدز الصحراوي

    Guides Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٨٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 أكتوبر مقدم 307 الف اقساط حتي 12 س

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 أكتوبر مقدم 307 الف اقساط حتي 12 س

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بالقرب من Mall of Arabia بمقدم 2M

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٩٨٩٬٧٠٧ جنيه

    دوبليكس للبيع في كمبوند نيوم بيراميدز – بدون أوفر

    Abrag 2 logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٨٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع في نيوم بيراميدز – الشيخ زايد

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بمساحه 190 متر بموقع مميز جداا

    property hills Elite logo image

4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع105م كمبوند نيوم بيراميدز تسهيلات7 سنوات

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند نيوم أكتوبر – 198 متر

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٤٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 375م فاخرة للبيع بالقرب من مول العرب

    property hills Elite logo image

4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+ حديقه بالتشطيب استلام تقسيط اكتوبر nyoum

    Abrag Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٤٨٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٩٨٩٬٧٠٧ جنيه

    فرصة دوبلكس للبيع في نيوم بيراميدز بدون اوفر

    Abrag 2 logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٨٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٩٨٩٬٧٠٧ جنيه

    فرصة لامتلاك دوبليكس لقطة بدون اوفر نيوم بيراميدز

    Abrag 2 logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٨٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٩٨٩٬٧٠٧ جنيه

    دوبليكس للبيع في كمبوند نيوم بيراميدز – بدون أوفر

    Abrag 2 logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٨٬١٩٠ جنيه/متر مربع