عقارات للبيع في نيوم اكتوبر, صفحة 8

303 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 396م خلف مول العرب مقدم 2م-توتال23م

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٩٦ متر مربع

    ٥٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 3 غرف نصف تشطيب كمبوند نيوم اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله استلام سنه للبيع في نيوم اكتوبرعلي 7 س

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع نيوم اكتوبر المرحله الجديده Rtm

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر في نيوم اكتوبر استلام فوري

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 185م استلام فوري في مدينة 6 أكتوبر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 165 متر للبيع متشطبه في نيوم اكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع نيوم اكتوبر بخصم 50% اوفر لاخر الشهر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع في نيوم اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل في اكتوبر | نيوم اكتوبر

    Catchers investment logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فرصة لاقل سعر فيلا استاندلون للبيع نص تشطيب

    Abrag 2 logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند نيوم اكتوبر بسعر لقطة

    Abrag 2 logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلاكلاسيك للبيع أقل سعر في نيووم أكتوبر – نابولي

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 370م استلام فوري في نيوم أكتوبر بأقل سعر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل و استلام فوري ب فيو مميز

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Napoli Villas – Nyoum October | توين هاوس 185م² |

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في نيوم اكتوبر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بمساحه 190 متر بموقع مميز جداا

    property hills Elite logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام سنه خلف مول العرب مقدم 1.3مليون-9م كاش

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام سنه خلف مول العرب مقدم 1.3مليون-9م كاش

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٣٨٦٬١٨٨ جنيه

    فيلا 396م في جراند هايتس -2مليون مقدم او كاش 18

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٦ متر مربع

    ٦٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٢٥٥٬١٢٦ جنيه

    شقة في نيوم اكتوبر باقل سعر و مقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه قرب جامعه النيل قسط ع12س أوكاش6.140.000

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بنيوم اكتوبر استلام فوري علي 7سنين

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للتشطيب في Nyoum بأقساط 8 سنوات

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع