عقارات للبيع في نيوم اكتوبر, صفحة 7

303 عقارات أخرى
  • 8

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس كمبوند نيوم بورتو أكتوبر الشيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٢٬٨٥٧ جنيه

    فيلا 536جاردن 372م ربع سنوي742الف او كاش18 مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٢٬٨٥٧ جنيه

    فيلا 536جاردن 372م ربع سنوي742الف او كاش18 مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي بحديقة تشطيب كامل 130م بمقدم 2.5 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب اكتوبر ب سعر مميز و ب قسط ل 10 سنين

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو متشطبه بالكامل ف 6 اكتوبر كمبوند نيوم

    Vida Solutions logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100 ألف فقط-تقسيط10س | ماونتن فيو-كاش15

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 290م في نيوم أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز في نيوم أكتوبر للسكن أو الاستثمار

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في نيوم اكتوبر بأقل سعر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع نيوم اكتوبر بخصم 50% اوفر لاخر الشهر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في نيوم اكتوبر الشكل الجديدRtm بخصم 50%

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع نيوم اكتوبر المرحله الجديده Rtm

    متصدر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    villa in nyoum october rtm install 7 years

    متصدر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم فيلا في ماونتن فيو او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه125م بفيو على لاجون قسط يصل ل 12 سنه فى اكتوبر

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا536م+جاردن372م خلف مول العرب مقدم 3.5م كاش 21م

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٦٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ب موقع مميز و قسط ل 10 سنين بسعر رائع

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بالقرب من Mall of Arabia بمقدم 2M

    property hills Elite logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في اكتوبر واقساط لحد 12 سنه

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيوم أكتوبر توين هاوس 185م مقدم 10% قسط 8سنين

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في كمبوند شيك امتلك استوديو

    Creative Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك الان بكمبوند متميز في 6 اكتوبر

    Creative Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٧٢٬٥٠٠ جنيه

    توين هاوس بالقرب من مول العرب-مقدم 1.5مليون كاش11

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 777 الف و قسط شهري 25الف فقط 10.8م كاش

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع