عقارات للبيع في ايفي

39 عقارات أخرى
  • 4

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند Ivy

    متصدر

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ايفي 1000 متر أرض

    Tasweeq For Real Estate logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر – ايفي ، المرحلة الثانية

    Tasweeq For Real Estate logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع IVY – 5٪ مقدم، تقسيط 7 سنوات

    Tasweeq For Real Estate logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في لامنجا من شركة درة بسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • ايفي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    G Developments
    الجيزة,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,ايفي
  • 22

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في آيفي باي نيو جيزةمساحة الأرض 2333

    متصدر

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع في آيفي – السادس من أكتوبر

    Remax 360 logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندالون 1000 متر في كمبوند ايفي نيو جيزه

    Vida Solutions logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    7

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندالون 1000 متر في كمبوند ايفي نيو جيزه

    Vida Solutions logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    7

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1000 متر للبيع فى ايفى كومباوند نيو جيزا

    Vida Solutions logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    7

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع IVY | نيو جيزه- لوكيشن مميز

    Flag square Real Estate logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مساحه كبيره للبيع نيو جيزه موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مميز في لامانجا من الكارما بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٧٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله افضل موقع وسعر مميز جدا في IVY

    New Avenue Real Estate logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٦٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندلون جاهزة للسكن للبيع في نيو جيزة

    New Avenue Real Estate logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بسعر مميز في مجمع آيفي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على النادي للبيع في آيفي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بأقل سعر في نيو جيزه IVY

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة 395م بمقدم 2.3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٣٩٥ متر مربع

    ٥٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا -اطلالة علي البحيرة والحديقة - موقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    6

    3

    ٤٥٨ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فريدة - اطلالة علي الحديقة و البحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    6

    3

    ٤٤١ متر مربع

    ٨٩٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة- مُجهزة بالكامل، بإطلالة على الجولف

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    6

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزرة كورنر + حديقة + بحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فريدة - تطل على حديقة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    6

    3

    ٤٤١ متر مربع

    ٨٥٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٩٬٢٣٦٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في لامانجا سفنكس الجديدة 187م

    Selection Code logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

2