عقارات للبيع في شارع المساحه

يبدو أن كل المنازل في شارع المساحه, حي الهرم, الهرم مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 18

    شقة

    ١٠٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقه 3 غرف ريسيل بأقل سعر للمتر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦١٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاندسكيب شقة130م الترا سوبرلوكس بكمبوند

    ياسر هلال logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي واجهه امامية A Class بحدائق الاهرام

    Al Beltagy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف فيلدج ويست في قلب الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٠٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سوبر لوكس 220م فى 6 اكتوبر الحى الثانى

    PALMYRA logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط فى كمبوند ivore فى الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بغرفة ماستر بسعر مغري جدا في كمبوند تالة

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    استيديو للبيع متشطب بالتقسيط 10 سنين في 6 اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بالتقسيط في الشيخ زايد بفيلدج ويست

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١٧٦٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كومباوند WestClay بمدينة 6 أكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع