عقارات للبيع في هيلز أوف وان, صفحة 11

272 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لتاون هاوس في نيو زايد بفيو على اللجون

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٨٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر تاون هاوس بأقل سعر في نيو زايد على 10 سنوات

    Apart Real estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمة متشطبة بالتكيفات بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٦٩ متر مربع

    ٦٨٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٠٥٧٬٥٠٠ جنيه

    فيلا باقل مقدم امكانية تشطيب قسط ع اطول مدة ف زايد

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١١٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر تاون هاوس كورنر 313م بموقع مميز بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٥٧٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر دوبلكس 2 غرف نوم موقع مميز مقدم 5٪ للبيع

    Apart Real estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز متشطب بالتكيفات بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لتاون كورنر مميز استلام قريب | مقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع بالشيخ زايد في hills of one

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٣٩٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعه+حمام سباحه تشطيب الترا سوبر لوكس قسط10س

    Property Hills... logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٧٠٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 240م بجوار مطار سفنكس الدولي الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٧٢٬٨٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة 283م متشطبة بالكامل بحمام سباحه

    Property Hills... logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ١٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل 144م في نيو زايد بفيو على اللجون

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٠٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة فندقيه في الشيخ زايد الجديدة

    Apart Real estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة فندقيه في الشيخ زايد الجديدة

    Apart Real estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لوفت 175م في نيو زايد بفيو على اللجون

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٧٤٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع U-Villa داخل كمبوند Hills of One في نيو زايد

    Vida Solutions logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٤٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكشن للبيع متشطبة بالكامل ف الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز – فيلا مستقلة بحديقة وإطلالة خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع