عقارات للبيع في ذا استيتس, صفحة 9

695 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون اوفر - فيلا فاخرة بحري بفيو مفتوح جاهزة للسكن

    Apart Real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ١١١٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا في سوديك بمساحة كبيرة امام مطار سفنكس

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لوكيشن مميز كامل التشطيب في The Estates

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام احسن لوكيشن و اقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    15 توين وتاون هاوس في استيتس بمقدم يبدأ من 13.9 م

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا إعادة بيع في إستيتس ريزيدنس موقع مميز

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إعادة بيع – 5 شقق للبيع دفعة واحدة (Bulk Deal)

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس The Estates Residence–نيو زايد

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٢٥١٬٨٤٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل استلام فوري بسعر تتنافسي من سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٢٥١٬٨٤٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل استلام فوري بسعر تتنافسي من سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن على البحيره و اللاندسكيب و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع 3 غرف + غرفة ناني و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز متشطبه بالكامل و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف فيو مفتوح لوكيشن مميز بافضل سعر

    Citizen Home logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب في استيتس ريزيدنس بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ضخمه سعر مغري وجاهزه للسكن داخل ذاستيتس سوديك

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٣٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في سوديك ذا استيتس بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    فيلا فوري في سوديك زايد بمقدم 3.6 مليون وقسط 8 سني

    Selection Code logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٠٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Elora زايد بمقدم 750 ألف قسط 10 سنوات

    Selection Code logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاSV ريسيل فوري-لوكيشن مميز نص تشطيب-the estates

    Allocate Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٩٥٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر مميز في كمبوند ذا ستيتس سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٨١٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند سوديك في قلب الشيخ زايد

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٣٣٨ متر مربع

    ١٤٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند من سوديك ذا استيتس زايد

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٢٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في كمبوند ذا استيتس سوديك

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 1036mمستقلة في ذا استيتس من سوديك

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٩ متر مربع

    ١٠٬٠٢٨ جنيه/متر مربع