عقارات للبيع في ذا استيتس, صفحة 11

695 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن داخل كمبوند سوديك زايد

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 310م استلام فوري تقسيط بمقدم 1.9م او 29م كاش

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر تاون هاوس برايم لوكيشن فHillage قسط عل10س

    Evergreen Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري في كمبوند ذا ستيتس

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر تاون هاوس ف Vye برايم لوكيشن قسط عل 10س

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك\ ذا استيتس\ فيلا مستقلة \ ريسيل \استلام فورى

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ١٠٨٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى إستيتس ريزيدنس بالقرب من بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 139م بجاردن 53م متشطبه تكملة اقساط حتى 2030

    Promax Property Investors logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٩٠٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب في سوديك ويست الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سوديك

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٧٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سوديك الشيخ زايد

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٧٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سوديك

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٧٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في سوديك الشيخ زايد

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٩٥٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في سوديك

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٦٩ متر مربع

    ٧٦٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في الشيخ زايد سوديك

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في الشيخ زايد

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٦٩ متر مربع

    ٧٦٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس وسط للبيع في سوديك الشيخ زايد

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس وسط للبيع في سوديك الشيخ زايد

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في سوديك

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٦٩ متر مربع

    ٧٦٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في الشيخ زايد سوديك

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٩٥٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في سوديك الشيخ زايد

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٩٥٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كمبوند ذا استيتس سوديك زايد الجديدة

    Best Deal For Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سوديك بالشيخ زايد

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩١ متر مربع

    ٧٥٬٦٠١ جنيه/متر مربع