عقارات للبيع في ذا استيتس, صفحة 14

695 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بمقدم1.1Mوقسط10س جنب سوديك.

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 139م بجاردن 53م متشطبه تكملة اقساط حتى 2030

    Promax Property Investors logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن للبيع في ذا استيتس بجوار بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري في نايا نيو زايد باقل سعر

    Western House logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٤١٠ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بالكامل في ذا ستيتس سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٢٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استيتس سوديك فيلا مستقلة مميزة للبيع

    West Field Property Consultancy logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    إستلم فيلا واسعة فى ذا إستيتس بجانب بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٥٣ متر مربع

    ٢٠٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا293م كورنر بفيو مميز بمقدم 6 مليون فى زايد

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بحمام سباحه في سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بافضل سعر في الماركت

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فيلا رائعة مستقلة جاهزة للاستلام - موقع مميز

    Remax 360 logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري للبيع اخر فيلا مستقلة من سوديك جنب سولانا

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٢ متر مربع

    ١٧٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا One Story فاخرة ف زايد متشطبه وقسط ع10س لقطه

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ١٢٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه في سوديك ويست الشيخ زايد بجوار الجريا

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٥٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    توين في سوديك -sodic بمقدم و اقساط في أميز لوكيشن

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ذا استيتس سوديك-موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٤٬٧٥٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٧٣٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٥٬٢٣٤٬٥١٣ جنيه

    فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    فيلا فوري فيو لاند اسكيب مقدم ٣ مليون كاش ٥٦ مليون

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٠١٬٢٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن للبيع فى كومباوند إستيتس ريزيدنس

    Brokers Hub logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٦٬٤٩٤ جنيه/متر مربع